Renesmee Cullen
Renesmee Cullen
Renesmee Cullen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Renesmee Cullen

Prvi Srpski Forum o Renesmee
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Bella Swan Cullen

Go down 
+4
*♥*!wana*♥*
*Edward's honey*
roberta_bg
~*Just Me*~
8 posters
AuthorMessage
~*Just Me*~
*Nessie* Admin
*Nessie* Admin
~*Just Me*~


Female Posts : 536
Join date : 2009-12-03
Location : ♥ In ♥ Land ♥ Of ♥ Tears ♥

Bella Swan Cullen Empty
PostSubject: Bella Swan Cullen   Bella Swan Cullen EmptySun Dec 06, 2009 3:21 am

and..
Back to top Go down
https://renesmee4ever.forumotion.com
roberta_bg
*Nessie* Admin
*Nessie* Admin
roberta_bg


Female Posts : 195
Join date : 2009-12-04

Bella Swan Cullen Empty
PostSubject: Re: Bella Swan Cullen   Bella Swan Cullen EmptySun Dec 06, 2009 6:25 am

obbo je ..iznerwirala me je u eeclipse ali je i dalje wolim ..xexe:)!
Back to top Go down
*Edward's honey*
*Nessie* Admin
*Nessie* Admin
*Edward's honey*


Female Posts : 93
Join date : 2009-12-04
Age : 30
Location : ~In Edward's cold embrace~

Bella Swan Cullen Empty
PostSubject: Re: Bella Swan Cullen   Bella Swan Cullen EmptySun Dec 06, 2009 6:40 am

obozavam je,mada me iskreno malo nerviralo onda kada se poljubila sa Jake-om u Eclipse,Edward procitao njegove misli i patio :'( smrc
a inace je obozavam Very Happy
Back to top Go down
http://newmoon-balkan.forumotion.net/forum.htm
*♥*!wana*♥*
New Member
New Member
*♥*!wana*♥*


Female Posts : 30
Join date : 2009-12-05

Bella Swan Cullen Empty
PostSubject: Re: Bella Swan Cullen   Bella Swan Cullen EmptySun Dec 06, 2009 6:49 am

Obozavaam jeee :)))))
Back to top Go down
~*Just Me*~
*Nessie* Admin
*Nessie* Admin
~*Just Me*~


Female Posts : 536
Join date : 2009-12-03
Location : ♥ In ♥ Land ♥ Of ♥ Tears ♥

Bella Swan Cullen Empty
PostSubject: Re: Bella Swan Cullen   Bella Swan Cullen EmptySun Dec 06, 2009 8:00 am

Trapava,Smesna,Cudna => It's ME..u nekim trenucima tako drasticno lici na mene
Back to top Go down
https://renesmee4ever.forumotion.com
Issy
Procitao/la Si Knjigu!
Procitao/la Si Knjigu!
Issy


Female Posts : 294
Join date : 2009-12-04
Age : 31
Location : France<3

Bella Swan Cullen Empty
PostSubject: Re: Bella Swan Cullen   Bella Swan Cullen EmptySun Dec 06, 2009 2:18 pm

volim je jako... i dok sam citala bas sam se onako povezala sa njenim karakterom i sve.. u mnogim situacijama je razmisljala isto kao i ja =DD ili ja kao ona xDDDDD
Back to top Go down
http://taylorswift-serbia.forumotion.com/
~*Just Me*~
*Nessie* Admin
*Nessie* Admin
~*Just Me*~


Female Posts : 536
Join date : 2009-12-03
Location : ♥ In ♥ Land ♥ Of ♥ Tears ♥

Bella Swan Cullen Empty
PostSubject: Re: Bella Swan Cullen   Bella Swan Cullen EmptySun Dec 06, 2009 2:40 pm

Dusa <3
Back to top Go down
https://renesmee4ever.forumotion.com
Werevolf_GirL
New Member
New Member
Werevolf_GirL


Female Posts : 21
Join date : 2009-12-06

Bella Swan Cullen Empty
PostSubject: Re: Bella Swan Cullen   Bella Swan Cullen EmptyMon Dec 07, 2009 1:51 am

oh, sad ce me mnogi njeni fanovi hejtati, xoxo, ali to je simple moje misljenje =D
ma ja nju nevolim ni pet feninga,

non-stop se prenemaze, nije to sto ona nije ostala sa Jacobom ,nego jednostavno, nemogu je ocima smisliti, Kristen volim, ali nju ne

Lik je dobro definisan, ali je i glupacha najveca koju poznajem, izvinite fanovi

stvarno, mrzim kad neko nezna sta zeli, i to njeno zaljenje zivota,

stalno se samosazaljeva, i njena ljubav prema Edwardu mi lici na opsjednutost, kao "on je moj sada, dobila sam na "lutriji" imam vampira za citav zivot, a to cu i ja postati"

OmG

i ta njena ljutnja prema Jacobu, i kao mrzi ga sto se utisnuo u Nessie, ono mi je bilo najgluplje "Moju si malenu djevojcicu nazvao cudovistem il Loch Nessa" blabla, gloopacha, def

I nrznja prema ljudskom zivotu, pretrapavost, nesto kao "ja sam nova, kme, kme, sazaljevajte me"

nekako mi skroz idee na zivce, htjela sam potrgati knjigu na nekim dijelovima

i ono kad je Edward otisao, pa msm ajde zaliti jedan mjesec, msm i ja sam bila ostavljena i to je najvise trajalo 1 mj., a ona mi je kao neki izrod, pa koliko ono, 5 mj. ili manje, malo sam zbunjena, ne zamjerite


uh ja se lijepo ispuha, btw. fanovi nemojte se ljutiti, samo kazem svoje, i svak ima svoje misljenje
Back to top Go down
~*Just Me*~
*Nessie* Admin
*Nessie* Admin
~*Just Me*~


Female Posts : 536
Join date : 2009-12-03
Location : ♥ In ♥ Land ♥ Of ♥ Tears ♥

Bella Swan Cullen Empty
PostSubject: Re: Bella Swan Cullen   Bella Swan Cullen EmptyMon Dec 07, 2009 6:34 am

Ja bi ga ubila da se utisnuo u moje dete..eee tu je JA volim ...tj..kada ispali jake-a lol (nemoj me mrzeti) ...postujem to...tvoje misljenje ;)
Back to top Go down
https://renesmee4ever.forumotion.com
°^(:Ninny:)^°
Procitao/la Si Knjigu!
Procitao/la Si Knjigu!
°^(:Ninny:)^°


Female Posts : 240
Join date : 2009-12-04
Age : 28
Location : Somewhere close to you ♥

Bella Swan Cullen Empty
PostSubject: Re: Bella Swan Cullen   Bella Swan Cullen EmptyMon Dec 07, 2009 12:48 pm

ja postujem misljenje tvoje...ali nikako i ni u jednom segmentu se ne slazem sa tobom...

Bella je moj omiljeni lik iz cele sage i nju najvise volim,nisam ljuta na tebe,ali sam razocarana sto ima ljudi a misle tako Sad xD ali sta je - tu je xD Bella = JA! iste smo Very Happy samo sta bih ja skakala od srece da mene Jake poljubi xD hahahahaha i ja bih se ubila kada bi me ed ostavio...tj. nebih 5 mescei bila u depresiji nego citav zivot...alo bre on je vamp i nesto ja savrsenije na svetu... bella the best ^_^
Back to top Go down
http://twilight-serbia.ace.st
Issy
Procitao/la Si Knjigu!
Procitao/la Si Knjigu!
Issy


Female Posts : 294
Join date : 2009-12-04
Age : 31
Location : France<3

Bella Swan Cullen Empty
PostSubject: Re: Bella Swan Cullen   Bella Swan Cullen EmptyWed Dec 09, 2009 3:17 am

donekle se slazem sa tobom Ninny,,, obozavam bellu.,mislim da bez nje ne bi ...2 bio to to... al ne bih skakala od srecez bog jake-a xD ... i ofc da bi se ubila kada bi mene edward ostavio...
Back to top Go down
http://taylorswift-serbia.forumotion.com/
*Miss Cullen*
New Member
New Member
*Miss Cullen*


Female Posts : 57
Join date : 2009-12-08
Age : 28

Bella Swan Cullen Empty
PostSubject: Re: Bella Swan Cullen   Bella Swan Cullen EmptyFri Dec 11, 2009 12:05 pm

Sa vecinom se slazem..
Ali nikako sa Werevolf_GirL to jeste Leky..

Ja iskreno nevolim Bellu,nije mi draga,za mene je glupa,smotana itd..
Ali u nekim trenutcima je volim..
E sad glupa je jako u 2,a pogotovo u 3..Kao ja volim Edwarda ali i Jacoba,nemogu da zivim bez Edwarda ali volim i Jacoba..i tako neki debilni njenni izrazi..Mislim Hallo bona,citavo vrijeme ona pati ofo ono,a vamo 2 zbog nje pate...Ja iskreno nevolim Jacoba nimalo..ali ako nekog volis onda se odluci vise..a ne sad sam sa Edwardom pa et nema Edwarda ajmo malo sa Jacobom i sve tako..pa kao necu vise plakati zbog Jacoba,necu vise Edwarda da mucim..ma da nikako samo cu se žvaljiti pola sata sa nekim psom na sred palnine...da da veoma pametno...
Ali npr. volim je u Breaking Dawn kada postane vampir pa se izdere na Jacoba i skoci na njega...hahahahaha
A i dobro mu je rekla..on se tu ness pravi a nide veze...rekla je kao ness Prvi put je uzmem u narucje i ti mislis da imas neko psecje pravo..tak nes....hahahahhahahahhaha
Volim je od onog dijela kada postane vampir tada je zanimljiva a ovo prije..nide veze..
Back to top Go down
Werevolf_GirL
New Member
New Member
Werevolf_GirL


Female Posts : 21
Join date : 2009-12-06

Bella Swan Cullen Empty
PostSubject: Re: Bella Swan Cullen   Bella Swan Cullen EmptyFri Dec 11, 2009 1:13 pm

od tog dijela je i ja volim, samo mi malo bila kad je na Jacoba skocila (ja njega volim, pa zato), a to me i jeste nerviralo, volim i jednog i drugog, pa koristi Jacoba, pa Edwarda, ispada dvolicna, bilo mi je zao Edwarda kad je procitao misli nezz kome da se kiss sa Jacobo, ono wtf, kad volis jednog ne ljubis se sa drugim, to me jaaako iznerviralo, Ninny, ne slazem se s tobom po pogledu ovoga, ona je patila za Edom, ali ona valjda nije bila s njim radi toga sto je on Vamp, nego radi toga sto ga voli, a kad nekoga volis moras biti dovoljno jak da ga pustis (=D), a ne ona, kao da je opsjednuta njime, to je meni, i sve ono, grrr
Back to top Go down
*Miss Cullen*
New Member
New Member
*Miss Cullen*


Female Posts : 57
Join date : 2009-12-08
Age : 28

Bella Swan Cullen Empty
PostSubject: Re: Bella Swan Cullen   Bella Swan Cullen EmptyFri Dec 11, 2009 2:09 pm

Pa da ona bi sa obojicom..Ali neslazem se sa ovim zadnjim dijelom..Pa na neki nacin i jeste opsjednuta njima..kao i mi svi koji ga volimo..
Back to top Go down
Sponsored content





Bella Swan Cullen Empty
PostSubject: Re: Bella Swan Cullen   Bella Swan Cullen Empty

Back to top Go down
 
Bella Swan Cullen
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Alice & Jasper Cullen
» Cullen Clan
» Carlisle & Esme Cullen
» Edward Cullen
» Renesmee Cullen

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Renesmee Cullen :: Twilight : Saga & Movies :: Twilight Saga : Likovi-
Jump to: